Deelnemers 2019

Hieronder treft u het overzicht van de standhouders van de Vakbeurs Foodspecialiteiten 2019.
Standnummer Bedrijfsnaam Assortiment Website
  Abma's Foodspecialiteiten, (kruiden)olijfolie, (fruit)azijn, tomatensap gazpacho www.abmas.nl
  Adelante Foods Noten en zuidvruchten www.adelantefoods.com
  Ansari Wines Wijnen en drankspecialiteiten www.ansariwines.com
  De Appelschuur Koffie en thee www.deappelschuur.nl
  Appeven fruitsappen Vruchtensappen www.appeven.nl
  Arcafroz Juice (pomegranate, apple) www.arcafroz.gr
  Arelo Thee www.arelo.nl
  Van Barneveld Verpakkingen Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.barneveld-verpakkingen.nl
  Bergfood Mediterraan assortiment www.bergfood.nl
  Bijenbaas Hollandse honing www.bijenbaas.nl
  Biostee Hollandse kaas www.biostee.nl
  Blok Kaashandel Hollandse kaas www.blokkaas.nl
  Bokall Foodspecialiteiten, soepen, sauzen en delicatessen www.bokall.com
  Bommels Conserven Foodspecialiteiten hartige en zoete delicatessen, chocolade en bonbons www.bommelsconserven.nl
  Boska Holland Cheesewares & Chocowares www.boska.com
  Brandt & Levie Foodspecialiteiten, Nederlandse charcuterie, worstmakerij www.brandtenlevie.nl
  Brauer Food Foodspecialiteiten, een heel uitgebreid assortiment delicatessen, versproducten en zoetwaren www.brauerfood.nl
  Buchholz International Bedrijfskleding www.buchholz.nl
  Only Cannoli Foodspecialiteiten cannoli www.onlycannoli.eu
  CaramelZ Foodspecialiteiten vloeibare caramel CaramelZ www.caramelz.nl
  Cardtho Cardprinters / Van Erkel Presentatie Toonbankkaart printers www.cardtho.com
  Les Chanterels Vleeswaren, paté en mediterrane producten www.leschanterels.com
  ClearChox Chocolade en bonbons www.clearchox.com
  Cono Kaasmakers Hollandse kaas www.cono.nl
  Crisfoods Foodspecialiteiten, spaans fruit brood en crackers  
  CSK food enrichment Leverancier zuivel-ingrediënten www.cskfood.com
  DeJong Cheese Hollandse en Buitenlandse kaas www.dejongcheese.nl
  Delinuts Chocolade, bonbons, noten en zuidvruchten www.delinuts.nl
  DeliSouth Chocolade, bonbons, olie en azijn www.delisouth.nl
  Delmo Groothandel Verpakkingsmateriaal, verpakkingsmachines en werkmeubilair www.delmo.nl
  Denise's Choice Alcoholvrije wijnen www.deniseschoice.nl
  The Depot Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.thedepot.be
  DIGI Benelux Verpakkingsmateriaal en weegschalen www.digi.eu
  DOC Dairy Partners Hollandse kaas www.alteveerkazen.nl
  Handelsonderneming F. van Dop Koffie, thee, koekjes en zoutjes www.vandopbv.nl
  Dragee Chocolade en bonbons www.dragee.nl
  Dupontcheese Hollande kaas, Buitenlandse kaas, Olijven en tapenades www.dupontcheese.nl
  Dutch Cranberry Group Foodspecialiteiten chocolade, bonbons, pure biologische sappen, siropen en marmelades www.dutchcranberrygroup.nl
  De Eekhoeve Foodspecialiteiten www.bijzonderenpuur.nl
  Eiroem Foodspecialiteiten Eiroem zachtvocaat/advocaat www.eiroem.nl
  Emkapak Verpakkingen Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.emkapak.nl
  EMV Food Foodspecialiteiten Ernesto portstroop www.emvfood.nl
  Erasmus Coffee Koffie/thee www.erasmus.co
  Euroflex Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.euroflexbv.com
  Foodelicious Foodspecialiteiten, olijfolie, azijn, pasta, risotto, chips ect. groothandel.foodelicious.nl
  Foodkitchen Foodspecialiteiten, chocoalade, zoetwaren, thee, Drink Me Chai www.foodkitchen.nl
  Foodservice Salland Foodspecialiteiten droge worst www.foodservicesalland.nl
  Gkazas Olijfolie Olijfolie www.gkazas.com
  Greenomic Foodspecialiteiten, chocolade en bonbons www.greenomic.de
  G. Groeneveld Groothandel Zoetwaren, chocolade en bonbons www.groeneveld-webshop.nl
  De Groot-Verburg Kaas Hollandse kaas www.degroot-verburg.nl
  van Ham Exclusive Chocolade en bonbons en Italiaanse nougat www.vanhamexclusive.com
  Van der Heiden Kaas Hollandse kaas, Buitenlanse kaas www.vanderheidenkaas.nl
  The High Five Company Chocolade en bonbons www.thehighfivecompany.com
  Holland Foodz Buitenlandse kaas, zoetwaren en zuivel www.hollandfoodz.com
  Incredible Roses Eetbare bloemen www.incredibleroses.nl
  Intercheese Holland Hollandse Kaas, Buitenlandse kaas www.intercheeseholland.nl
  Jan Bax - Ambachtelijke Voedselwaren Foodspecialiteiten, confitures, sauzen, dippers, eierlikeur, soepen, koeken www.janbaxveen.nl
  JCG Cooking Marinade en kruidenpasta www.jcg-cooking.com
  Jongeneel Verpakkingen Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.jongeneelverpakking.nl
  Jumi Buitenlandse kaas www.jumi.lu
  K&F De Pauw Delicatessen/foodpecialiteiten, chocolade en bonbons, koffie en thee knfdepauw.be
  De Kaasfabriek Buitenlandse kaas, Hollandse kaas, Foodspecialiteiten, kaasbegeleiders en kaaszoutjes www.dekaasfabriek.nl
  Kaasfondue in blik Kaasfondue in blik www.boerenkaasfondue.nl
  Kaasimport de Kaasboer Buitenlandse kaas www.dekaasboer.be
  Kaaslust & De Vlielander Kaasbunker Hollandse kaas www.kaaslust.nl
  Kadokast Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.kadokast.nl
  Kingnuts & Raaphorst Noten en zuidvruchten www.kingnuts-raaphorst.com
  Koppejan Noten Noten en zuidvruchten www.koppejannoten.nl
  Korver Kaas Hollandse Kaas www.roodbonterkaas.nl
  Lambertz - Likeur & Jenever Fabriek Amsterdam Chocolade, bonbons, koffie, thee en likorette www.lambertzzoetwaren.nl
  sLandsbeste Foodspecialiteiten, vruchtensappen, jams etc www.slandsbeste.nl
  WeightManager Lenstra Informatica Winkelweegschaal en kassa-software www.lensinfo.nl
  Maasstroompjes Brood, banket, chocolade en bonbons www.maasstroompjes.nl
  MAAZ Cheese Hollandse en buitenlandse kaas www.maazcheese.nl
  Mand en Deco Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.mandendeco.nl
  Manfred Spaargaren Confiserie Chocolade en bonbons www.manfredspaargaren.nl
  Meester-Affineurs Hollandse kaas www.meester-affineurs.nl
  Melekos Import Greek Olive Oil Griekse foodspecialiteiten en delicatessen  
  Mini-Art Etiketten, lint en wenskaartjes www.mini-art.nl
  Mont Blanc Foods Foodspecialiteiten, kaasbegeleiders, crackers, olie www.montblancfoods.com
  Naturalia Buitenlandse kaas, Chocolade, bonbons en vleeswaren www.naturalia.nl
  De NotenBeurs Noten en zuidvruchten www.notenbeurs.nl
  Oliva Foodspecialiteiten, olijven, tapas, healthy disk, sauzen www.oliva.nl
  Pont Packaging Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.ponteurope.com
  La Prosciutteria Brood, banket, buitenlandse kaas, vleeswaren, wijnen, drankspecialiteiten en Italiaanse delicatessen www.laprosciutteria.nl
  Kaashandel Remijn Hollandse kaas www.kaashandelremijn.nl
  Ridder & Hertog Winkelautomatisering www.renh.nl
  Wijnimport Jos Rijnaarts Wijnen en drankspecialiteiten www.jr.nl
  De Sapsommelier Foodspecialiteiten speciaalsap alcohovrije Gloeisap www.sapsommelier.nl
  Schulp Vruchtensappen Vruchtensappen www.schulp.nl
  Op Smaak - SMAAKgeheimen Foodspecialiteiten, dressings, toppings, tapenades, kaas- & bierdips www.smaakgeheimen.nl
  Steigerplankenmeubels.nl Winkelinrichting www.steigerplankenmeubels.nl
  Steve'z Cider Wijnen en drankspecialiteiten www.stevez.eu
  De Stroopstooker Foodspecialiteiten stroop en aanverwanten www.destroopstooker.nl
  Structuurzakken Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen  
  Switzerland Cheese Marketing Buitenlandse kaas www.kaasuitzwitserland.nl
  Synerlogic Ingrediënten en chemie www.synerlogic.nl
  Taste Tailors Buitenlandse kaas, chocolade, bonbons, verpakkingsmateriaal, geschenkartikelen, vleeswaren, wijnen, drankspecialiteiten, frisdranken, olijven en snacks www.taste-tailors.nl
  Imkerij de Traay Foodspecialiteiten honing en plantaarige zoetmiddelen www.detraay.com
  Treasure Tea Thee www.treasuretea.nl
  Treur Kaas Hollandse Kaas www.treurkaas.nl
  Vandersterre Holland Hollandse en buitenlandse kaas www.vandersterre.nl
  Vink Fruitboerderij Foodspecialiteiten, sappen, jams, sauzen, stoofperen uit eigen keuken www.vinkfruitboerderij.nl
  Voets Specialiteiten Foodspecialiteiten www.voetsspecialiteiten.nl
  de Waal Vers Vleeswaren, paté, salades en buitenladse specialiteiten www.dewaalvers.nl
  Wijngaard Kaas Hollandse kaas www.reypenaer.nl
  Yogi & Yousef Foodspecialiteiten dadels en dadelproducten www.yogiyousef.com
  De Zeekraal Hollandse kaas www.dezeekraal.nl
  Zijerveld Hollandse en buitenlandse kaas, Foodspecialiteiten www.zijerveldfood.nl
  Zoetelief Bedrijfskleding Bedrijfskleding www.zoetelief.nl